Aby ste si mohli stiahnuť naše materiály, zadajte prosím Váš email. Budeme Vás tak môcť informovať o nových materiáloch a akciách. Ďakujeme za pochopenie.

Zavrieť

Aktivity > Tábory

Tábory

Scripture Union Slovakia organizuje letné pobyty pre rôzne vekové kategórie od roku 1993.

Pobyty majú vzdelávací charakter a sú vyvrcholením celoročnej práce s mladými ľuďmi.

V lete 2020 neorganizujeme žiadny letný pobyt.

Viac info nájdete na blogu.

Doporučený zoznam vecí pre deti je tu: doporuceny-zoznam-veci

História

Rodinné tábory v rokoch 1993-2000

Rodinné tvorivé dielne r.2001

English Bible camp od roku 2001

Tábory pre teenagerov: fit4life  od roku 2007

Medzinárodné projekty: SKramble (2005, 2006, 2008), TeenGames (2008-2014)

 

English Bible camp sú týždňové pobyty pre deti od 8 do 12 rokov, kde vždy ďalšie generácie detí sa môžu učiť, poznávať Boha cez biblické príbehy, tvorivé aktivity, hry a súťaže.

 

Fit4life je vzdelávací pobyt pre dobrovoľníkov a starších teenagerov, ktorí majú radi aktívny oddych a neboja sa skúšať nové veci. Pobyty sme organizovali v spolupráci s o.z. Atlethes in Action. V súčasnosti sa na pobytoch zúčastňujú študenti zo Škotska prostredníctvom organizácie Navigators.

 

SKramble bol bilaterárny výmenný mládežnícky projekt, uskutočnený tri krát v spolupráci SU England&Wales v rokoch 2005-2008, striedavo na Slovensku a vo Veľkej Británii.

 

TeenGames je medzinárodný projekt pre teenagerov, orientovaný na šport a hry, zameraný na budovanie hodnôt a prepojenie športových a životných zápasov. Projekt sa realizuje každý rok od r.2008, vždy v inej krajine Európy. Doteraz sa TeenGames uskutočnili v Grécku, Srbsku, Bulharsku, na Slovensku, vo Veľkej Británii, v Poľsku, vo Švajčiarsku, Francúzsku a Rumunsku.